A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Мукачівської міської ради
КП Міськводоканал

Історія підприємства

Початок історії

На початку ХХ століття жителі Мукачева,як і багатьох інших невеликих міст Австро-Угорської монархії, користувалися питною водою за допомогою колодязів і відер. Жителі Мукачева не мали надійного захисту від стихійних епідемій, повеней та масових хвороб.

Ще в 1902 році в Мукачеві був прокладений водовідвідний канал від готелю до міського театру. У 1912 році депутати міського представництва схвалили план будівництва водопроводу і каналізації, але на заваді реалізації ідеї стала світова війна 1914-1918 років.

У вересні 1922 року, після закінчення першої світової війни, на нараді віце-губернатора Підкарпатської Русі в Ужгороді чиновники прийшли до висновку щодо необхідності будівництва водогонів у містах Ужгород, Мукачево, Берегово.

Поштовхом для ухвалення цього рішення стала епідемія тифу в Ужгороді. Перші підключення будинків Мукачева до мережі міського водопостачання відбулися у травні 1935 року на центральних вулицях міста. Усього у травні того року до водопровідної мережі підключились 65 власників будинків. На середину листопада 1937 року мережа міського централізованого водопостачання нарахувала понад 390 постійних споживачів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування